Nägu

Klassikaline näohooldus Guinot toodetega

Nimetus Hind
Klassikaline noortehooldus (kuni 18a) 26€
Klassikaline näohooldus 38€

Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja koorimisega. Nahk aurutatakse ja tehakse mehhaaniline puhastus. Rahustatakse nahka kerge massaažiga ja kantakse nahale vastavalt nahatüübile mask.


Age Summum näohooldus

Hind: 70€

Age Summum on Guinot uus luksusliknäohooldus noorendava massaaziga ning ühe pesemisfaasiga. Hoolduse teeb luksuslikuks see, et tooted masseritakse nahale ning neid suurepäraseid tooteid ei pesta maha. Selle hoolduse kõik väärtuslikud toimeained imenduvad nahka ja toimivad seal edasi ka peale hooldust.


Hydradermie näohooldus

Hind: 50€

Age Logic geeliga - 55€/60€/73€

Hydradermie näohooldus on eksklusiivne Guinot hooldus, mis muudab Teie naha nooruslikumaks ja säravaks. Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega, seejärel viiakse vastavalt nahatüübile valitud geel ionisatsiooni (õrn elektriravi) teel nahka. Tehakse oksügeneerimine ehk rikastatakse nahka hapnikuga, lõõgastav massaaž ja vastavalt nahatüübile mask.


Hydradermie Lift

Hind: 55€

Hydradermie Lift on Guinot näolihaseid stimuleeriv ja pinguldav hooldus. Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega, seejärel tehakse nahale drenaaž, kus töödeldakse nahka elektroodidega – nahas kaob pinge ja aktiveerub mikrovereringlus. Järgmine etepp on elektroodidega stimulatsioon, seejärel seerum ja pinguldav massaaž ning sobiv mask.


Hydradermie Lifting de Lux

Hind: 68€

Hydradermie Lifting de Lux hooldus on Guinot luksuslik hooldus, mis koosneb kahest eelnevast hooldusest. On pikk, väga tõhus ja meeldiv hooldus.


Aromatic hooldus

Hind: 45€

Guinot Aromatic hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega. Lõõgastav massaaž tehakse valitud eeterlike õlidega, mis lõdvestab näojooni ja vabastab pingetest. Hooldusele annab viimase lihvi aromaatne printmask, mis toob esile naha sära ja elujõu.


Liftosome hooldus

Hind: 48€

Liftosome hooldus on Guinot trimmiv ja noorendav hooldus. Hooldust alustatakse pinnapuhastusega ja kerge koorimisega, seejärel kantakse nahale Pro-kollageeni konsentraati, mis kaetakse Termolift kipsmaskiga. Mask levitab õrna soojust, mis aitab aktiivainetel nahka imenduda. Peale maski eemaldamist ja toniseerimist kantakse nahale noorendav seerum, vereringlust elustava massaažiga. Seerum silub näojooni ja rikastab nahka hapnikuga.


Hydraclean

Nimetus Hind
Hydraclean noortele 28€
Hydraclean tavaline 40€

Näo- ja kaelamassaaž  26€

Mehhaaniline puhastus lisana näohooldusele  5€

Hydraclean hooldus on Guinot sügavpuhastav ja lõõgastav hooldus. Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja koorimisega. Seejärel kantakse nahale efektiivsete toimeainetega geel, mis meeldiva sooja elektroodiga kantakse sügavuti nahka. Soojuse mõjul vallandub nahas liigse rasu ning jääkainete väljutamine. Nahk on klaar ja puhtam, tehakse lõõgastav massaaž ja vastavalt nahatüübile mask.


Kõrvarõngaaugud

Nimetus Hind

Kõrvarõngaste panek Blomdahl meetodil

1 auk 15€
2 auku 30€


Ripsmete ja kulmude värvimine keemiliselt

Nimetus Hind
Ripsmed 5€
Kulmud: värvimine või värvimine ja korrigeerimine (kulmukarvade eemaldamine pintsettide või vahaga) 10€
Ripsmed ja kulmud 14€
Vahatamine (kulmud või vunts) 3-5€


Meik

Nimetus Hind
Meik 25€
Pruudimeik (ripsmete lisamine 2€) 35€


Eye Logic hooldus

Nimetus Hind
Eye Logic hooldus 40€

Guinot hooldus Eye Logic keskendub konkreetselt silmaümbrusele ning see eriline ja põhjalik salongihooldus leevendab kolme vanuse ja väsimusega seotud silmaümbrus probleemi. Silub koheselt kortse, alandab turset ja vähendab tumedaid rõngaid silmade ümber. Hoolus sisaldab kolme faasi, kus silmaseerum viiakse ionisatsiooni teel nahka, seejärel silmaümbruse lõõgastav massaaz. Siis kantakse peale tõstva efektiga aktiivaineterikas kangasmask 10-15 minutiks. Tulemused on märgatavad juba peale esimest hooldust.


Hydra Peeling

Nimetus Hind
Hydra Peeling 60€

Hydra Peeling on nahka uuendav hooldus. Hooldus vähendab vananemisilminguid ja pigmentatsiooni muutusi, ning kirgastab nahka. Hoolduse käigus nahk kooritakse vastavalt nahatüübile sobiva koorimiskreemiga, järgneb massaaz mõnusalt siidise seerumiga, seejärel kantakse näole jahutav kummimask. Peale hooldust on nahk siidine ja kirgas. Sobib aastaringseks kasutamiseks.