Nägu

Klassikaline näohooldus Guinot toodetega

Nimetus Hind
Klassikaline noortehooldus 28€
Klassikaline näohooldus 38€

Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja koorimisega. Nahk aurutatakse ja tehakse mehhaaniline puhastus. Rahustatakse nahka kerge massaažiga ja kantakse nahale vastavalt nahatüübile mask.


Age Summum näohooldus

Nimetus Hind
Age Summum näohooldus 70€

Age Summum on Guinot uus luksusliknäohooldus noorendava massaaziga ning ühe pesemisfaasiga. Hoolduse teeb luksuslikuks see, et tooted masseritakse nahale ning neid suurepäraseid tooteid ei pesta maha. Selle hoolduse kõik väärtuslikud toimeained imenduvad nahka ja toimivad seal edasi ka peale hooldust.


Eye Logic hooldus

Nimetus Hind
Eye Logic hooldus 40€

Guinot hooldus Eye Logic keskendub konkreetselt silmaümbrusele ning see eriline ja põhjalik salongihooldus leevendab kolme vanuse ja väsimusega seotud silmaümbrus probleemi. Silub koheselt kortse, alandab turset ja vähendab tumedaid rõngaid silmade ümber. Hoolus sisaldab kolme faasi, kus silmaseerum viiakse ionisatsiooni teel nahka, seejärel silmaümbruse lõõgastav massaaz. Siis kantakse peale tõstva efektiga aktiivaineterikas kangasmask 10-15 minutiks. Tulemused on märgatavad juba peale esimest hooldust.


Hydra Peeling

Nimetus Hind
Hydra Peeling 60€

Hydra Peeling on nahka uuendav hooldus. Hooldus vähendab vananemisilminguid ja pigmentatsiooni muutusi, ning kirgastab nahka. Hoolduse käigus nahk kooritakse vastavalt nahatüübile sobiva koorimiskreemiga, järgneb massaaz mõnusalt siidise seerumiga, seejärel kantakse näole jahutav kummimask. Peale hooldust on nahk siidine ja kirgas. Sobib aastaringseks kasutamiseks.


Hydradermie näohooldus

Hydradermie näohooldus 52€
Age Logic geeliga 55€

Hydradermie näohooldus on eksklusiivne Guinot hooldus, mis muudab Teie naha nooruslikumaks ja säravaks. Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega, seejärel viiakse vastavalt nahatüübile valitud geel ionisatsiooni (õrn elektriravi) teel nahka. Tehakse oksügeneerimine ehk rikastatakse nahka hapnikuga, lõõgastav massaaž ja vastavalt nahatüübile mask.


Hydradermie Lift

Hydadermie Lift 57€
Age Logic geeliga 60€

Hydradermie Lift on Guinot näolihaseid stimuleeriv ja pinguldav hooldus. Hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega, seejärel tehakse nahale drenaaž, kus töödeldakse nahka elektroodidega – nahas kaob pinge ja aktiveerub mikrovereringlus. Järgmine etepp on elektroodidega stimulatsioon, seejärel seerum ja pinguldav massaaž ning sobiv mask.


Hydradermie Lifting de Lux

Hydradermie Lifting de Lux 70€
Age Logic geeliga 73€

Hydradermie Lifting de Lux hooldus on Guinot luksuslik hooldus, mis koosneb kahest eelnevast hooldusest. On pikk, väga tõhus ja meeldiv hooldus.


Aromatic hooldus

Aromatic hooldus 45€


Guinot Aromatic hooldust alustatakse pinnapuhastuse ja kerge koorimisega. Lõõgastav massaaž tehakse valitud eeterlike õlidega, mis lõdvestab näojooni ja vabastab pingetest. Hooldusele annab viimase lihvi aromaatne printmask, mis toob esile naha sära ja elujõu.


Detoxygene

Detoxygene 65€

Liftosome hooldus on Guinot trimmiv ja noorendav hooldus. Hooldust alustatakse pinnapuhastusega ja kerge koorimisega, seejärel kantakse nahale Pro-kollageeni konsentraati, mis kaetakse Termolift kipsmaskiga. Mask levitab õrna soojust, mis aitab aktiivainetel nahka imenduda. Peale maski eemaldamist ja toniseerimist kantakse nahale noorendav seerum, vereringlust elustava massaažiga. Seerum silub näojooni ja rikastab nahka hapnikuga.


Meik

Nimetus Hind
Meik - päeva, õhtu, pruudi 25€, 35€
Silmad + kulmud + korrigeerimine 15€
Silmad    5€


Ripsmete ja kulmude värvimine keemiliselt

Nimetus Hind
Kulmude värv + vahatamine 10€
Kulmu vahatamine 5€
Vuntsi vahatamine 5€


Kõrvarõngaaugud

Nimetus Hind

Kõrvarõngaste panek

1 auk 15€
2 auku 28€